دبستان پسرانه غیر دولتی طاها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
 
 
 
تبریک تولد
تولد این عزیزان را تبریک عرض می نماییم :
علی مسیبی
روز تولد : 9 تیر

عماد چیگونیان
روز تولد : 12 تیر

سیدصدرا نجفی الموسوی
روز تولد : 13 تیر

سیدمسیح نجفی الموسوی
روز تولد : 18 تیر

علی واقعی
روز تولد : 20 تیر

 
مناسبت ها
 
تاریخ و ساعت
جمعه, ۱۱ تیر ۱۳۹۵
01 ژوئيه 2016

 
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
 
لغت نامه

 
 
تعداد بازدیدکنندگان
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
 
بازی آنلاین
 
 
 
                           
 
تابستانه
اصفهان گردی
مسجد امام

زنگ هنر
کاردستی (4)
 
دبستان طاها موفقیت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری را به این عزیزان و خانواده های محترمشان تبریک عرض می کند.
                                                                               
 
                     محمدامین کرمی                      محمد ایمان شانه                             آریا صراطی
                    رتبه ی اول  شعر           رتبه ی اول  نقاشی (مدادرنگی)        رتبه ی سوم نقاشی (پاستل)
       سرود همگانی مقام اول  -  نمایش صحنه ای مقام اول  -  سرود مقام سوم 
 
 
کسب بیشترین رتبه های مسابقات فرهنگی، قرآنی و ورزشی آموزش و پرورش ناحیه 2 توسط دانش آموزان دبستان غیردولتی طاها را به این عزیزان و خانواده های محترمشان تبریک می گوییم.
          قرائت قرآن                 حفظ قرآن                              حفظ ویژه ی 5 جزء
                                                                                                 
                                                                                                                                            
                                              
  
محمد نصراصفهانی   امیرعباس مقدس     محمد نصراصفهانی    محمدحسین مجیدی نژاد          محمد نصراصفهانی
 
      مقام اول                مقام سوم                  مقام اول                          مقام اول                            مقام اول                                         اذان                                                    کتابخوانی
                                                                    
 
 سید محمد حسن موسوی         ابوالفضل داعی                 محمدامین کرمی         سید محمد صدرا حسینی                  مقام دوم                             مقام سوم                              مقام اول                           مقام دوم
                             
ورزشی
                                                 
                                                                                     
 علی محمدی زاده(فوتبال)     محمد مهدی یزدیان(والیبال)     عرفان ناظمی(فوتسال)      محمدصدرا نیرومند(والیبال)                                                                                                                                                                                                                                                                 
 
        یوشع فولادگر( شنا)                  آریا جعفری(شنا)                پارسا زیبانژاد(شنا)                محمدحسین شهیر(شنا) 
                                                                    
 
گوناگون
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  آرشیو خبر‌ها
 
مدرسه به روایت تصویر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  آرشیو خبر‌ها