باسمه تعالی

اولیا گرامی سلام علیکم:

اینک که سال تحصیلی جدید را با یاری خداوند متعال وهمکاری شما والدین گرامی شروع کرده ایم، می دانید که یکی از شرایط اصلی تحصیلی دراین مجموعه رعایت اصول مذهبی و مقررات اجتماعی میهن عزیز اسلامیمان می باشد، بدیهی است که همسویی در اعمال روشهای آموزشی و پرورشی ازجانب خانه و مدرسه دسترسی به این شرایط را آسان ساخته و ما را درجهت برداشتن موانع تربیتی کمک می کند. لذا ضمن استقبال از پیشنهادهای سازنده شما توجهتان را به آیین نامه وتذکرات مدرسه جلب می نماییم، امیداست بارعایت دقیق موارد یاد شده ما را در ایفای این وظیفه سنگین یاری نمایید.                                                
مسئول دبستان آماده شنیدن پیشنهاد و انتقاد سازنده شما می باشد.

.......................................................................................................................................................................

نکات قابل توجه اولیای محترم

1- ساعات کارمدرسه از شنبه تا چهارشنبه ازساعت 7:45 الی 13:30 می باشد و حضور در مراسم صبحگاه الزامی است.

2- مسئولیت مراقبت ازدانش آموزان درمدرسه فقط 15 دقیقه قبل ازشروع کار تا 15 دقیقه پس از پایان به عهده مسئولین مدرسه است لذا در خارج از این اوقات مسئولیت دانش آموزان به عهده والدین خواهد بود.

3- اگر فرزندشما به علت عذرموجهی ازحضوردرمدرسه معذوربود قبل از ساعت9 صبح

همان روز معاون مدرسه را مطلع فرمائید در غیر این صورت غیبت وی غیرموجه خواهد بود.

4- چنانچه فرزند شما نتواند درمدرسه حضور یابد جهت اطلاع از تکالیف روزانه می توانید از ساعت 11 الی 12 با دفتردبستان ازطریق شماره 2228326 تماس حاصل فرمائید.

5- رعایت نکات بهداشتی از قبیل: کوتاه بودن ناخن، موی سر و تمیز بودن لباس فرم مدرسه ضروری می باشد.(لطفاً ازکوتاه نمودن موی سربه صورت مدل دار جداً پرهیز نمائید.)

6- اولیای محترم موظف هستند درکلیه جلساتی که در دبستان تشکیل می شود شرکت فرمایند.

7- از اینکه با رعایت حجاب کامل در مدرسه حضور به هم می رسانید از شما متشکریم.

8- زنگهای تفریح زمان مناسبی برای رسیدگی به امور دانش آموزان توسط معاونین می باشد لذا از پذیرفتن اولیای محترم در زنگهای تفریح معذوریم.

9- سعی گردد دانش آموز بدون خوردن صبحانه وارد مدرسه نشود وبرای زنگهای تفریح آنها حتماً تغذیه مناسبی که امکان آوردن آن برای همگی میسرمی باشد را به وی بدهید (میوه، لقمه ساده وخشکبارو...) و از آوردن موادغذایی مانند پیتزا، اسنک، نوشابه، چیپس، پفک آدامس و... جداً پرهیز نمائید.

10- درهرشرایطی تأیید کننده مدرسه باشید وهرگز درحضور فرزند خودمعلم و مدرسه را مؤاخذه ننمائید ودر شرایط مناسب با مدرسه وارد مذاکره شوید.

11- ثبت نام فقط برای یک سال است .درسال آینده درصورتی از فرزندتان ثبت نام بعمل خواهد آمد که شورای مدرسه از درس واخلاق و میزان فعالیت دانش آموز درزمینه های مختلف فرهنگی ، مذهبی و پای بندبودن وی نسبت به مقررات فوق رضایت داشته باشند.

......................................................................................................................................................................

نکات قابل توجه دانش آموزان عزیز

1- به برنامه روزانه خود توجه نمائید . آوردن وسایل اضافه مانند موبایل، انواع اسباب بازی ،سی دی و ... تمرکزشما را برهم می زند لذا از آوردن آنها جداً پرهیزنمائید.

2- به دوستان خود احترام بگذارید و از به کار بردن کلماتی که شخصیت شما را خدشه دار می کند پرهیز نمائید.

3- از هرگونه رفتار پرخاشگرانه و تلافی جویانه بپرهیزید.

4- از ورود به کلاسی غیر از کلاس خودتان پرهیز نمائید.

5- زنگ تفریح خستگی را برطرف می نماید ، لذا از ماندن درکلاس در زنگهای استراحت جداً خودداری کنید.

6- با افرادی که نسبت به آنها شناختی ندارید و بزرگترازشما هستند رابطه دوستی برقرار نکنید.

7- تکالیف خواسته شده از طرف معلمان را مرتب و منظم در دفاتر و کتابهای درسی انجام دهید.

8- دوست خوب بهترین سرمایه است ، در انتخاب آن کمال دقت را داشته باشید و دراین زمینه از والدین خود کمک بگیرید.

9- درصورتی که برای رفت و آمد ازسرویس استفاده می کنید موارد انضباطی داخل سرویس را مراعات نمائید و ازهرگونه شوخی بپرهیزید.

 

 

 

باتشکر                    

     علیرضا سلطانی              

مدیر پیش دبستانی و دبستان غیردولتی طاها