آیین نامه ثبت نام

پیش دبستانی و دبستان پسرانه و دخترانه طاها
ضمن عرض سلام و احترام خدمت شما ولی محترم و تشکر از انتخاب پیش دبستانی و دبستان طاها به عنوان خانه ی دوم فرزندتان ، خواهشمند است فرم زیر را به دقت و به طور کامل تکمیل فرمائید .
بدیهی است ثبت نام قطعی فرزند شما ، بر اساس ظرفیت پس از  نتایج مصاحبه و مشاوره  و بررسی شرایط فرهنگی و علمی مدنظر انجام پذیر خواهد بود . لذا توصیه می شود ، در سایر مدارس نیز پیش ثبت نام بفرمائید . 
ضمناً تکمیل فرآیند پیش ثبت نام فرزند شما منوط به انتخاب گزینه ی « تکمیل » « پرداخت الکترونیکی  به مبلغ 200/000 ریال جهت قرار گیری در نوبت دهی ، مراجعه ی حضوری و اخذ کد رهگیری می باشد .»
توضیحات :
1- شروع مصاحبه و مشاوره ی پایه های پیش دبستانی و اول واحد پسرانه و پیش دبستانی و پایه های اول و دوم و سوم واحد دخترانه  از تاریخ 99/01/18 به بعد می باشد .
2- پیش ثبت نام دخترانه صرفاً در پایه های پیش دبستانی و دوره اول ابتدائی ( اول ، دوم و سوم ) انجام
می گیرد .

نکات مهمی در رابطه با آزمون ورودی پایه های پیش دبستانی و اول  :

الف)  قبل از انجام مصاحبه فرزندتان خواب و تغذیه مناسب داشته باشد

ب)  هیچ گونه حساسیت و تذکری به فرزندتان جهت عملکرد در مصاحبه وجود نداشته باشد .

ج) جهت آرامش بیشتر فرزند لفظ « بازی » به جای « مصاحبه» برای او به کار برده شود .

د) به هر دلیل که امکان حضور در زمان اعلام شده را ندارید خواهشمند است حتماً در ساعت کاری یک روز قبل به مسوول ثبت نام اطلاع دهید .

ه) جهت آشنایی و مشاهده فعالیتهای آموزشی و پرورشی دبستان پیشنهاد می شود در کانال ایتا مدرسه عضو شوید. 

کانال ایتا دبستان :  eitaa.com/tahaschool                                       

ی ) هزینه اخذ شده بابت ملزومات مصاحبه می باشد .

نکات قابل توجه :

1-در صورت انصراف از حضور در جلسه مصاحبه در صورت هماهنگی قبلی ( دوروز قبل از جلسه مصاحبه )، وجه پرداختی به صورت نقدی حضوراً در مکان مدرسه تقدیم می گردد .

2-در صورت عدم حضور در جلسه مصاحبه بدون هماهنگی قبلی و انصراف از مصاحبه ، به دلیل اینکه در آن زمان مصاحبه گر و آزمون گر برای زمان خاص برنامه ریزی کرده ، وجه پرداختی عودت داده نمی شود  

3- شروع پیش ثبت نام مقاطع پیش دبستانی و اول واحد پسرانه و پیش دبستانی و دوره اول ( اول ، دوم و سوم ) واحد دخترانه  از تاریخ 98/11/15 به صورت حضوری یا با مراجعه به وبسایت دبستان http://www.taha-school.ir  می باشد . و نوبت مصاحبه فرزند شما تا 3 روز بعد به شما ولی محترم اطلاع رسانی خواهد شد

4-شروع پیش ثبت نام  میان پایه های واحد پسرانه ( دوم ،سوم ، چهارم ، پنجم و ششم) از تاریخ 98/02/01به صورت حضوری یا با مراجعه به وبسایت  http://www.taha-school.ir می باشد .

بدیهی است ثبت نام قطعی دانش آموز ، پس از بررسی های لازم و مصاحبه  بر اساس ظرفیت ( طبق جدول زیر )انجام پذیر خواهد بود . 

5-   بررسی وضعیت  علمی دانش آموزان جدید الورود واحد پسرانه  به صورت آزمون هماهنگ جهت پایه های دوم،  سوم ، چهارم در تاریخ های 99/03/24 و جهت پایه های پنجم و ششم در تاریخ های 99/03/25  راس ساعت 8:30 در محل دبستان  برگزار خواهد شد به حول و قوه الهی

6-جهت هر گونه سوال شما می توانید با شماره 32228326 تماس حاصل فرمائید .
تکمیل ظرفیت ثبت نام دخترانه و پسرانه
 
باتشکر از توجه شما 


ورود به صفحه ثبت نام
رهگیری ثبت نام