دبستان پسرانه غیر دولتی طاها
     
 

آیین نامه ثبت نام

دبستان پسرانه طاها
ضمن عرض سلام و احترام خدمت شما ولی محترم و تشکر از انتخاب پیش دبستانی و دبستان پسرانه طاها به عنوان خانه ی دوم فرزندتان ، خواهشمند است فرم زیر را به دقت و به طور کامل تکمیل فرمائید .
بدیهی است ثبت نام قطعی فرزند شما ، بر اساس ظرفیت پس از  نتایج مصاحبه و مشاوره  و بررسی شرایط فرهنگی و علمی مدنظر انجام پذیر خواهد بود . لذا توصیه می شود ، در سایر مدارس نیز پیش ثبت نام بفرمائید . 
ضمناً تکمیل فرآیند پیش ثبت نام فرزند شما منوط به انتخاب گزینه ی « تکمیل » « پرداخت الکترونیکی  به مبلغ 70/000 ریال جهت قرار گیری در نوبت دهی ، مراجعه ی حضوری و اخذ کد رهگیری می باشد .»
توضیحات :
1- شروع مصاحبه و مشاوره ی پایه های پیش دبستانی و اول از تاریخ 97/01/15 به بعد می باشد .
2- بعد از اخذ کد رهگیری حداکثر تا سه روز بعد ، نوبت مصاحبه فرزندتان برای شما ولی محترم به شماره اعلام شده پیامک می گردد . 

نکات مهمی در رابطه با آزمون ورودی پایه های پیش دبستانی و اول  :

الف)  قبل از انجام مصاحبه فرزندتان خواب و تغذیه مناسب داشته باشد

ب)  هیچ گونه حساسیت و تذکری به فرزندتان جهت عملکرد در مصاحبه وجود نداشته باشد .

ج) جهت آرامش بیشتر فرزند لفظ « بازی » به جای « مصاحبه» برای او به کار برده شود .

د) به هر دلیل که امکان حضور در زمان اعلام شده را ندارید خواهشمند است حتماً در ساعت کاری یک روز قبل به مسوول ثبت نام اطلاع دهید .

ه) جهت آشنایی و مشاهده فعالیتهای آموزشی و پرورشی دبستان پیشنهاد می شود در کانال تلگرام مدرسه عضو شوید. 

کانال تلگرام دبستان :  tahaschool110@                                       

ی ) هزینه اخذ شده بابت ملزومات مصاحبه می باشد .

نکات قابل توجه :

1-در صورت انصراف از حضور در جلسه مصاحبه در صورت هماهنگی قبلی ( دوروز قبل از جلسه مصاحبه )، وجه پرداختی به صورت نقدی حضوراً در مکان مدرسه تقدیم می گردد .

2-در صورت عدم حضور در جلسه مصاحبه بدون هماهنگی قبلی و انصراف از مصاحبه ، به دلیل اینکه در آن زمان مصاحبه گر و آزمون گر برای زمان خاص برنامه ریزی کرده ، وجه پرداختی عودت داده نمی شود  

3- باتوجه به درخواست های مکرر اولیاء دانش آموزان مدارس دیگر مبنی بر ثبت نام فرزندشان در دبستان طاها ، بدینوسیله به اطلاع می رساند ، با توجه به توسعه ی فضای فیزیکی  و افزایش ظرفیت پذیرش دانش آموز برای سال تحصیلی 98-97 در مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی علاقه مندان جدیدالورود ، لازم است جهت تکمیل فرم پیش ثبت نام ، به وبسایت دبستان به آدرس :  http://www.taha-school.ir   مراجعه نموده و کد رهگیری دریافت نمائید .

بدیهی است ثبت نام قطعی دانش آموز ، پس از بررسی های لازم و مصاحبه  بر اساس ظرفیت ( طبق جدول زیر )انجام پذیر خواهد بود . 

ظرفیت پذیرش دانش آموز جهت سال تحصیلی 98-1397

 

3- بررسی وضعیت  علمی دانش آموزان جدید الورود ( پایه های دوم تا ششم ) روز یکشنبه 1397/03/20 ساعت 10 صبح در محل دبستان برگزار خواهد شد به حول و قوه الهی .

4-جهت هر گونه سوال شما می توانید با شماره 32228326 تماس حاصل فرمائید .
 
باتشکر از توجه شما 


ورود به صفحه ثبت نام
رهگیری ثبت نام